Bohužel, z časových důvodů nestíháme odpovídat na všechny vaše dotazy, kterých za poslední dobu velmi přibylo. Děkujeme za pochopení.

O nás

O spolku VENETA


Vyšetřovací tým paranormálních jevůSpolek VENETA byl založen v roce 2000 za účelem vyšetřování paranormálních jevů a monitorování létacích objektů UFO nad Českou republikou. Hlavním cílem našeho spolku je poskytovat několikaleté zkušenosti v oblasti vyšetřování paranormálních jevů s využitím moderních přístrojů.

Členové spolku jsou velmi zkušení vyšetřovatelé paranormálních jevů a zároveň i dlouholetí badatelé v oblasti UFO. V současné době má spolek VENETA 8 členů, kteří se aktivně podílejí na našich projektech.

Paranormální jevy a UFOVšechny naše zkušenosti využíváme primárně k tomu, abychom pomáhali lidem, kteří zaznamenávají nevysvětlitelné jevy ve svém okolí a potýkají se s otázkou, co je jejich příčinou. Tyto jevy totiž mohou mít negativní vliv na náš psychický stav a tedy i celkové zdraví.

Náš spolek se, mimo jiné, zaměřuje také na již dlouho známý celosvětový fenomén UFO, a to v souvislosti s mimozemskou inteligentní civilizací. Je pro nás velmi důležité monitorovat tyto objekty na celém území ČR a snažit se získávat informace o jejich výskytu včetně videozáznamů nebo fotografií z míst pozorování.

Na závěr je třeba zmínit, že činnost našeho spolku je nezisková a vše co děláme, děláme dobrovolně bez nároku na honorář, a to s maximální diskrétností a profesionálním přístupem. Získané materiály, například z místa výskytu paranormálních jevů, nikde nezveřejnujeme, protože ctíme a respektujeme soukromí. Děkujeme také všem, kteří náš spolek podporují a jakkoliv nám v naší činnosti pomáhají.

Pokud jste se i vy setkali s paranormálními jevy nebo jste pozorovali neidentifikovatelné létající objekty UFO, můžete nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

 

Spolek VENETA
www.paranormalni-jevy.cz