Bohužel, z časových důvodů nestíháme odpovídat na všechny vaše dotazy, kterých za poslední dobu velmi přibylo. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

Aktuální zprávy

 

 

Konference 2022 (Téma: paranormální jevy)

První letošní konference o paranormálních jevech v České republice pořádaná naším spolkem proběhne již tento měsíc 28. 5. v Praze. Tato společná akce bude omezena pro prvních 30 registrovaných zájemců. Konference je zdarma a diskuze bude otevřená, ale směřována k tomuto tématu. Přihlášky můžete zasílat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na našem webu.

Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi.

 

Setkání příznivců UFO (Blízká setkání 2021)

Z důvodu zhoršující se pandemické situace je zrušeno zasedání s názvem „Blízká setkání 2021“. Setkání příznivců UFO, které se mělo konat 20. listopadu 2021, se z důvodu zhoršující se pandemické situace neuskuteční. O případném novém termínu vás budeme včas informovat na našich stránkách.

Děkujeme za pochopení.

Tomáš Kölbl

 

UFO nad Vranovem (Hledáme nové svědky)

Hledáme nové svědky v souvislosti s incidentem nazývaným UFO nad Vranovem. Jedná se o nejznámější incident pozorování neidentifikovaného létajícího objektu nad českým územím. Tento incident se odehrál v roce 1987, 12. července, nad Vodní nádrží Vranov. Pokud jste se stali svědky tohoto pozorování, budeme rádi, pokud na tuto událost zavzpomínáte a podělíte se o tento zážitek.

Děkujeme.

 

3 položek celkem